kolejne_ogloszenia

Oferty sprzedaży mienia
Aktualności uczelniane

Szkolenia Web of Science

thomson.reutersJakie zmiany zostały wprowadzone na platformie Web of Science?
Jak wyszukać wszystkie publikacje z danej instytucji?
Dlaczego warto wyróżniać się przy pomocy identyfikatora autora ResearcherID?
Poznaj odpowiedzi na szkoleniach firmy Thomson Reuters!
Bezpłatne szkolenia odbywają się w języku polskim, w internecie na patformie WebEx.

Oferta szkoleń znajduje się w pliku PDF.

Warunki ewaluacji czasopism, konferencji, książek na platformie Web of Science (zobacz tutaj).

Studia niestacjonarne na kierunku RATOWNICTWO MEDYCZNE

wkladka ratownictwo medyczneUprzejmie informujemy, że od nowego roku akademickiego 2016/17 uruchomione będą STUDIA NIESTACJONARNE na kierunku RATOWNICTWO MEDYCZNE. Informacje o opłatach i terminach rekrutacji będą określone w zarządzeniu Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, które zostanie opublikowane w maju/czerwcu 2016 r.

Wykaz punktowanych czasopism Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego

Na podstawie Komunikatu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 18 grudnia 2015 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych wraz z liczbą punktów przyznawanych za publikację w tych czasopismach, czasopisma Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego otrzymały następującą punktację:

Lp

Camera Seperatoria

Wydział Nauk Ścisłych

9

Zeszyty Naukowe UPH Seria: Administracja i Zarządzanie Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Lista B

Szkolenia Thomson Reuters

Jak wygląda proces selekcji czasopism do bazy Web of Science Core Collection po wprowadzeniu nowego indeksu?

Jak zgłosić konferencję?

Jak odnaleźć i poprawić błędne cytowania?

Poznaj odpowiedzi na grudniowych szkoleniach firmy Thomson Reuters!

Więcej informacji w załączniku (plik PDF).

bar propozycje
projekty ue

wydawnictwo box

ckiron box

Box Facebook

belka dolna Facebook

bar najblizsze wydarzenia
Wybory władz uczelni
Kolejne wydarzenia
Wydarzenia w Uniwersytecie

Wydarzenia

W dniu 18 kwietnia br., o godz. 10.00 w Pałacu Ogińskich odbyło się III Dyktando Siedleckie dla dorosłych uczestników. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Szkołę Podstawową nr 4 im. Adama Mickiewicza, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Siedlcach, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli. Imprezę objęli honorowym patronatem: Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach prof. dr hab. Tamara Zacharuk oraz Mazowiecki Kurator Oświaty - Karol Semik

Patronat medialny sprawowały: Tygodnik Siedlecki, Katolickie Radio Podlasie oraz TV SIEDLCE. Do udziału w konkursie zaproszono przedstawicieli władz miasta, dyrektorów instytucji oraz prywatnych przedsiębiorców. W dyktandzie uczestniczyło 21 osób. Tak jak w poprzednich latach tekst dyktanda opracowała prof. dr hab. Krystyna Wojtczuk - kierownik Zakładu Językoznawstwa UPH. Tekst dyktanda odczytał Pan Maciej Czapski, Reżyser Teatru w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Celem imprezy było upowszechnianie kultury języka polskiego oraz integracja środowiska lokalnego.

Część artystyczną zaprezentowała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod kierunkiem Agnieszki Szymani oraz młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 2.

W tej edycji mistrzami ortografii zostali:

I miejsce: Jolanta Szymczyk, pracownik Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
II miejsce: kpt. Marek Suwiński, dyrektor Zakładu Karnego w Siedlcach
III miejsce: prof. dr hab. Tamara Zacharuk, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Do sprawdzania prac uczestników powołano komisję, w składzie której znaleźli się poloniści z siedleckich szkół:

I LO

SP nr 10

21. Beata Wądołowska
22. Alicja Osiak

Warto dodać, iż 19 kwietnia br., odbędzie się finał Dyktanda Siedleckiego na poziomie szkolnym:

• w Szkole Podstawowej nr 4 dla uczniów szkół podstawowych
  • w Publicznym Gimnazjum nr 2 dla uczniów szkół gimnazjalnych
  • w II Liceum Ogólnokształcącym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

O dyktandzie napisali również:

Tekst dyktanda dostępny jest w pliku PDF.

Foto: Małgorzata Bednarczyk-Szurmak