tytulowe
W sobotę 10 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia w bieżącym roku akademickim. Zajęcia pt. "Geometria wokół nas" poprowadzili studenci: Mariusz Rytel, Anna Lisowiec, Marcin Miazio i Michał Kański z Koła Naukowego Studentów Matematyki GRAF pod opieką dr Agnieszki Prusińskiej (Instytut Matematyki i Fizyki). Organizacją spotkania zajęły się Martyna Sieczkiewicz i Anna Zabłocka (GRAF). Spotkanie składało się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. W trakcie części pierwszej, dzieci poznały różne pojęcia geometryczne. Następnie składały modele czworościanów i sześcianów z siatki, m.in. kostkę do gry oraz przybornik na kredki.

Minionej soboty, przy organizacji zajęć pomagały nam nasze studentki kierunku zarządzanie: Anna Adamiak i Anna Wyszomierska.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym, które odbędzie się 24 czerwca o godz. 10.00 w auli, w budynku Wydziału Przyrodniczego, przy ul. Prusa 12.

Fotogaleria: