Z życia uczelni

tytulowe

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, której towarzyszyli Dziekani prof. dr hab. Stanisław Jaczyński, prof. dr hab. Marek Cisek, prof. dr hab. Janina Skrzyczyńska, wręczyła decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia, dla studentów UPH. Wśród 645 wyróżnionych osób z całego kraju jest 7 kształcących się w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.

Są to studenci Wydziału Humanistycznego: Adrian Marcinkiewicz (pedagogika), Paulina Nasiłowska (kryminologia stosowana); Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych: Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (zarządzanie); Wydziału Przyrodniczego: Urszula Ostaszewska (bioinżynieria produkcji żywności), Sebastian Krasuski (rolnictwo), Daniel Radzikowski (zootechnika).  Rektor prof. Tamara Zacharuk zwróciła uwagę, iż co roku studenci UPH są nagradzani przez Ministra. Jednocześnie  podkreśliła, że tak duża grupa wyróżnionych osób potwierdza wysoką jakość kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

O wydarzeniu napisali również:

logo kdn

Kwadrans Akademicki

tv wschod 2018 12

Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Przedstawiono w nim relacje m.in. z "Dnia Otwartego", realizacji projektu "Kadawer jako narzędzie dydaktyczne podnoszące jakość interwencji na miejscu zdarzenia", finału II Konkursu Matematycznego "MateMaxus". Zaprezentowano także ofertę Centrum Sportu i Rekreacji oraz Uczelnianego Ośrodka Kultury. W programie są również informacje na temat zbliżającej się rekrutacji na studia II stopnia w UPH. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Styczeń 2019

20 stycznia: Zabawa choinkowa dla dzieci pracowników UPH w Siedlcach
21 stycznia: Kino na Temat
24 stycznia: Kultura Dostępna w kinie Helios