Z życia uczelni

tytulowe

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, której towarzyszyli Dziekani prof. dr hab. Stanisław Jaczyński, prof. dr hab. Marek Cisek, prof. dr hab. Janina Skrzyczyńska, wręczyła decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia, dla studentów UPH. Wśród 645 wyróżnionych osób z całego kraju jest 7 kształcących się w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.

Są to studenci Wydziału Humanistycznego: Adrian Marcinkiewicz (pedagogika), Paulina Nasiłowska (kryminologia stosowana); Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych: Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (zarządzanie); Wydziału Przyrodniczego: Urszula Ostaszewska (bioinżynieria produkcji żywności), Sebastian Krasuski (rolnictwo), Daniel Radzikowski (zootechnika).  Rektor prof. Tamara Zacharuk zwróciła uwagę, iż co roku studenci UPH są nagradzani przez Ministra. Jednocześnie  podkreśliła, że tak duża grupa wyróżnionych osób potwierdza wysoką jakość kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

O wydarzeniu napisali również:

box rekrutacja 2018 v2

kwadrans akademicki box
Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu poświęconego działalności Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zaprezentowano w nim m.in. informacje na temat zakończenia I etapu szkolenia Legii Akademickiej, V Międzynarodowego Kongresu Inkluzji Społecznej, III Międzywydziałowych Igrzysk Kariery, VIII Dyktanda Siedleckiego, rozstrzygnięcia Konkursu "Fotopołowy", oferty edukacyjnej UPH. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Maj 2018

Najbliższe wydarzenia

25 maja: IV Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna „Współczesne Zastosowania Informatyki”
29 maja: Wykład "Sekrety psiego węchu – działanie i możliwości wykorzystania"