Z życia uczelni

tytulowe

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, której towarzyszyli Dziekani prof. dr hab. Stanisław Jaczyński, prof. dr hab. Marek Cisek, prof. dr hab. Janina Skrzyczyńska, wręczyła decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia, dla studentów UPH. Wśród 645 wyróżnionych osób z całego kraju jest 7 kształcących się w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.

Są to studenci Wydziału Humanistycznego: Adrian Marcinkiewicz (pedagogika), Paulina Nasiłowska (kryminologia stosowana); Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych: Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (zarządzanie); Wydziału Przyrodniczego: Urszula Ostaszewska (bioinżynieria produkcji żywności), Sebastian Krasuski (rolnictwo), Daniel Radzikowski (zootechnika).  Rektor prof. Tamara Zacharuk zwróciła uwagę, iż co roku studenci UPH są nagradzani przez Ministra. Jednocześnie  podkreśliła, że tak duża grupa wyróżnionych osób potwierdza wysoką jakość kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

O wydarzeniu napisali również:

Otrzymaliśmy wyróżnienie

logo hr

Ogłoszenia

kwadrans akademicki box Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego” magazynu poświęconego działalności Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zaprezentowano w nim m.in. informacje na temat prowadzonej obecnie rekrutacji na II stopień studiów na kierunkach: bioinżynieria produkcji żywności, informatyka, rolnictwo, zootechnika oraz relacje z eliminacji mazowieckich Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, inauguracji działalności Legii Akademickiej, naboru do projektu „Masz staż! Humaniści na współczesnym rynku pracy” i przedstawiono studenta Mateusza Borowskiego Mistera Świata Głuchych. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Luty 2018

23 lutego: Targi edukacyjne PERSPEKTYWY
26 lutego: Targi edukacyjne w Zambrowie
27 lutego: Targi edukacyjne w Rzeszowie
01 marca: Kobiety i choroby: literackie i pozaliterackie obrazy doświadczeń życiowych
08 marca: Konferencja "Sztuka przetrwania. Życie codzienne w ekstremalnych warunkach obozowych w XX-XXI w."
14 marca: Targi edukacyjne w Łomży
15 marca: Targi edukacyjne w ZSP nr 3 w Siedlcach