Z życia uczelni

tytulowe

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, której towarzyszyli Dziekani prof. dr hab. Stanisław Jaczyński, prof. dr hab. Marek Cisek, prof. dr hab. Janina Skrzyczyńska, wręczyła decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia, dla studentów UPH. Wśród 645 wyróżnionych osób z całego kraju jest 7 kształcących się w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.

Są to studenci Wydziału Humanistycznego: Adrian Marcinkiewicz (pedagogika), Paulina Nasiłowska (kryminologia stosowana); Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych: Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (zarządzanie); Wydziału Przyrodniczego: Urszula Ostaszewska (bioinżynieria produkcji żywności), Sebastian Krasuski (rolnictwo), Daniel Radzikowski (zootechnika).  Rektor prof. Tamara Zacharuk zwróciła uwagę, iż co roku studenci UPH są nagradzani przez Ministra. Jednocześnie  podkreśliła, że tak duża grupa wyróżnionych osób potwierdza wysoką jakość kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

O wydarzeniu napisali również:

box rekrutacja 2018 v4

Ogłoszenia

kwadrans akademicki box Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zaprezentowano w nim materiały poświęcone testowemu programowi wdrożenia elektronicznej legitymacji, nadaniu prof. dr hab. inż. Stanisławowi Kalembasie tytułu Doctora Honoris Causa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy, inauguracji Letniego Kursu Języka i Kultury Polskiej oraz trwającej rekrutacji w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Sierpień 2018

24 sierpnia: Konferencja naukowa "Analogie"
06 września: Rejonizacja chwastów segetalnych w Polsce
08 września: Narodowe Czytanie 2018