Z życia uczelni

tytulowe

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, której towarzyszyli Dziekani prof. dr hab. Stanisław Jaczyński, prof. dr hab. Marek Cisek, prof. dr hab. Janina Skrzyczyńska, wręczyła decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów, za wybitne osiągnięcia, dla studentów UPH. Wśród 645 wyróżnionych osób z całego kraju jest 7 kształcących się w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.

Są to studenci Wydziału Humanistycznego: Adrian Marcinkiewicz (pedagogika), Paulina Nasiłowska (kryminologia stosowana); Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych: Karol Krasuski i Jakub Skwierczyński (zarządzanie); Wydziału Przyrodniczego: Urszula Ostaszewska (bioinżynieria produkcji żywności), Sebastian Krasuski (rolnictwo), Daniel Radzikowski (zootechnika).  Rektor prof. Tamara Zacharuk zwróciła uwagę, iż co roku studenci UPH są nagradzani przez Ministra. Jednocześnie  podkreśliła, że tak duża grupa wyróżnionych osób potwierdza wysoką jakość kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

O wydarzeniu napisali również:

18 października: XX Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach
18 października: Spotkanie VITOexTrEAM. Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki: Wyprawa Łuk Karpat zimą
19 października: 100-lecie lotnictwa polskiego
20 października: Uniwersytet Dziecięcy
24 października: Herbatka u Ogińskiej
29 października: Bezpłatne warsztaty pt. Metoda "Mind over media". Analiza i dekonstrukcja przekazów medialnych
08 listopada: Uniwersytet Otwarty
17 listopada: Uniwersytet Dziecięcy
22 listopada: Uniwersytet Otwarty
01 grudnia: Uniwersytet Otwarty
06 grudnia: Uniwersytet Otwarty