Z życia uczelni

tytulowe
W Pałacu Ogińskich odbyło się doroczne spotkanie pracowników administracji. Przybyła na nie również JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk wraz z prorektorami prof. dr hab. Anną Charutą, prof. dr hab. Mirosławem Minkiną i prof. dr hab. inż Zbigniewem Karczmarzykiem. Kanclerz dr Ireneusz Chrząścik podsumował pracę administracji w ubiegłym roku oraz przedstawił plany na rok bieżący. Rektor Tamara Zacharuk podziękowała za realizowane działania, które są niezwykle ważne dla bieżącego funkcjonowania Uczelni. Niespodzianką był koncert  akordeonisty Szymona Świerzewskiego z Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, który wystąpił pod opieką mgr Michała Hołowni.

box rekrutacja 2018 v4

Ogłoszenia

kwadrans akademicki box Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zaprezentowano w nim materiały poświęcone testowemu programowi wdrożenia elektronicznej legitymacji, nadaniu prof. dr hab. inż. Stanisławowi Kalembasie tytułu Doctora Honoris Causa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy, inauguracji Letniego Kursu Języka i Kultury Polskiej oraz trwającej rekrutacji w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Sierpień 2018

24 sierpnia: Konferencja naukowa "Analogie"
06 września: Rejonizacja chwastów segetalnych w Polsce
08 września: Narodowe Czytanie 2018