Z życia uczelni

tytulowe
W Pałacu Ogińskich odbyło się doroczne spotkanie pracowników administracji. Przybyła na nie również JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk wraz z prorektorami prof. dr hab. Anną Charutą, prof. dr hab. Mirosławem Minkiną i prof. dr hab. inż Zbigniewem Karczmarzykiem. Kanclerz dr Ireneusz Chrząścik podsumował pracę administracji w ubiegłym roku oraz przedstawił plany na rok bieżący. Rektor Tamara Zacharuk podziękowała za realizowane działania, które są niezwykle ważne dla bieżącego funkcjonowania Uczelni. Niespodzianką był koncert  akordeonisty Szymona Świerzewskiego z Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, który wystąpił pod opieką mgr Michała Hołowni.

box rekrutacja 2018 v2

kwadrans akademicki box
Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu poświęconego działalności Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zaprezentowano w nim m.in. informacje na temat zakończenia I etapu szkolenia Legii Akademickiej, V Międzynarodowego Kongresu Inkluzji Społecznej, III Międzywydziałowych Igrzysk Kariery, VIII Dyktanda Siedleckiego, rozstrzygnięcia Konkursu "Fotopołowy", oferty edukacyjnej UPH. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Maj 2018

Najbliższe wydarzenia

25 maja: IV Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna „Współczesne Zastosowania Informatyki”
29 maja: Wykład "Sekrety psiego węchu – działanie i możliwości wykorzystania"