Z życia uczelni

tytulowe
W Pałacu Ogińskich odbyło się doroczne spotkanie pracowników administracji. Przybyła na nie również JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk wraz z prorektorami prof. dr hab. Anną Charutą, prof. dr hab. Mirosławem Minkiną i prof. dr hab. inż Zbigniewem Karczmarzykiem. Kanclerz dr Ireneusz Chrząścik podsumował pracę administracji w ubiegłym roku oraz przedstawił plany na rok bieżący. Rektor Tamara Zacharuk podziękowała za realizowane działania, które są niezwykle ważne dla bieżącego funkcjonowania Uczelni. Niespodzianką był koncert  akordeonisty Szymona Świerzewskiego z Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach, który wystąpił pod opieką mgr Michała Hołowni.

logo kdn

Kwadrans Akademicki

tv wschod 2018 12

Telewizja Wschód wyemitowała kolejny odcinek „Kwadransa Akademickiego”, magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Przedstawiono w nim relacje m.in. z "Dnia Otwartego", realizacji projektu "Kadawer jako narzędzie dydaktyczne podnoszące jakość interwencji na miejscu zdarzenia", finału II Konkursu Matematycznego "MateMaxus". Zaprezentowano także ofertę Centrum Sportu i Rekreacji oraz Uczelnianego Ośrodka Kultury. W programie są również informacje na temat zbliżającej się rekrutacji na studia II stopnia w UPH. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Styczeń 2019

17 stycznia: Spotkanie z gen. dywizji Jarosławem Gromadzińskim
17 stycznia: Kultura Dostępna w kinie Helios
19 stycznia: Uniwersytet Otwarty