Aktualności

tytuloweJuż po raz jedenasty JM Rektor dr hab. Tamara Zacharuk, prof. uczelni, zaprosiła społeczność akademicką i przyjaciół naszej Uczelni na Wieczór Pieśni Patriotycznej, czyli wspólne śpiewanie w Pałacu Ogińskich. Chór Akademicki pod opieką ks. dr hab. Michała Szulika, prof. uczelni, poprowadził publiczność przez historyczne pieśni związane ze Świętem Niepodległości. Przy pianinie akompaniował pan Tomasz Wojtuś. Utwory muzyczne przeplatane były poezją w wykonaniu Alberta Michalaka, Marii Szymczak, Julii Gontarz - studentów z Koła Naukowego Polonistów, pod opieką dr hab. Romana Bobryka, prof. uczelni. Wieczór poprowadziła mgr Ewa Nasiłowska, kierownik Działu Promocji.

Wieczór Pieśni Patriotycznej w TV Wschód...

Już dziś serdecznie zapraszamy na noworoczne śpiewanie w Pałacu Ogińskich w styczniu 2020 r.

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Kwiecień 2021

16 kwietnia: XXII Zjazd Studentów Archiwistyki