Aktualności

tytulowe
W dniu 7 lipca w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji miał miejsce pierwszy egzamin licencjacki w trybie zdalnym, z udziałem tłumacza języka migowego PJM, mgr Anny Siliwoniuk, pracownika Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnościami UPH. Barnard Harasimiuk, niesłyszący student kierunku administracja, studiów niestacjonarnych, przedstawił swoją pracę dyplomową na temat „Struktura i zadania Komisji Nadzoru Finansowego”. Przewodniczącym Komisji był dr hab. Stanisław Faliński, profesor uczelni, recenzentem dr hab. Krzysztof Prokop, profesor uczelni, natomiast promotorem była dr Katarzyna Wojewoda-Buraczyńska.

Bernard Harasimiuk z powodzeniem ukończył pierwszy stopień studiów i niebawem złoży stosowne dokumenty, aby móc kontynuować edukację w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, na studiach magisterskich. I tym razem zdecydował się na studia w trybie niestacjonarnym, gdyż musi pogodzić studiowanie z wykonywaną pracą zawodową. Jak zaznacza, ważnym czynnikiem przy decyzji o wyborze studiów właśnie w Siedlcach jest wsparcie ze strony biura CKiRON, m.in. obecność na wszystkich zajęciach dydaktycznych tłumacza języka migowego.

Fotogaleria

baner ksztalcenie online

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń


Kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najbliższe wydarzenia

22 kwietnia: Wykład otwarty dra Dariusa von Güttnera pt. „Monarchia francuska u progu rewolucji. Przyczyny upadku starego porządku”
23 kwietnia: IX Ogólnopolskie Warsztaty IX Metodologiczno-Dydaktyczne w Naukach o Bezpieczeństwie
29 kwietnia: Prawnokarne i kryminologiczne aspekty sytuacji epidemiologicznej w Polsce
12 maja: V Międzywydziałowe Igrzyska Kariery (online)
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"
20 września: XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”

Nasze propozycje

Na skróty