Aktualności

osrodek ogonki 01
W odległości 260 km od Siedlec znajduje się mazurska miejscowość Ogonki. Położona jest ona nad jeziorem Święcajty, w pobliżu jezior Stręgiel i Mamry. To miejsce szczególne dla siedleckiego środowiska akademickiego, gdyż znajduje się tutaj Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Świetnie zlokalizowany i wyposażony umożliwia nie tylko relaks, ale także aktywny wypoczynek.

Dużym atutem jest dostęp do jeziora wraz z pomostem. To raj dla żeglarzy, wędkarzy, czy tych, którzy lubią spacerować w malowniczo położonych i atrakcyjnych przyrodniczo terenach. Wiele ścieżek rowerowych umożliwia bezpieczny dojazd do atrakcji turystycznych, których w regionie nie brakuje. Jeśli chce się odpocząć w ciszy i spokoju Ośrodek Wypoczynkowy UPH jest najlepszym do tego miejscem. Tonący w zieleni, oddalony od uczęszczanych tras komunikacyjnych, komfortowo usytuowany, od wielu lat przyciąga pracowników i studentów UPH. Tutaj miały też miejsce interesujące wydarzenia o charakterze sportowym i naukowym. W tym roku, jak i w latach poprzednich, spędziło tu atrakcyjnie czas wiele osób. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji przyjechać do Ogonek może to zrobić w następnych latach. Z ofertą Ośrodka Wypoczynkowego Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego warto się zapoznać! ogonki.uph.edu.pl

Fotogaleria

baner ksztalcenie online

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń


Kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najbliższe wydarzenia

16 kwietnia: XXII Zjazd Studentów Archiwistyki
22 kwietnia: Wykład otwarty dra Dariusa von Güttnera pt. „Monarchia francuska u progu rewolucji. Przyczyny upadku starego porządku”
23 kwietnia: IX Ogólnopolskie Warsztaty IX Metodologiczno-Dydaktyczne w Naukach o Bezpieczeństwie
29 kwietnia: Prawnokarne i kryminologiczne aspekty sytuacji epidemiologicznej w Polsce
12 maja: V Międzywydziałowe Igrzyska Kariery (online)
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"

Nasze propozycje

Na skróty