Aktualności

zdjęcie przedstawia rektora UPH i dziennikarzy w trakcie spotkaniaW dniu 1 września rozpoczęła się nowa kadencja władz rektorskich w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina spotkał się z dziennikarzami by porozmawiać o trwającej aktualnie rekrutacji, przygotowaniach do rozpoczęcia roku akademickiego, formie planowanych zajęć i zadaniach do zrealizowania w obecnej kadencji.

   Przedstawiciele mediów szczególnie interesowali się przygotowywanymi formami zajęć, realizowanymi egzaminami i działalnością naukową z uwzględnieniem uwarunkowań dotyczących ograniczeń będących konsekwencją pandemii. Jak zapewnił Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina, Uniwersytet właściwie zareagował na zagrożenia, umożliwiając realizację procesu naukowo-dydaktycznego, przy minimalizacji ryzyka zarówno dla studentów jak i pracowników. Uwzględniając dotychczasowe doświadczenia planowane są w nowym roku zajęcia z możliwością przeprowadzenia ich części w obiektach Uczelni. Podstawowym założeniem jest zapewnienie bezpieczeństwa środowisku akademickiemu przy jednoczesnej jak najbardziej efektywnej realizacji programów nauczania i planów badawczych.

O wydarzeniu napisali:

Fotogaleria

baner ksztalcenie online

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń


Kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najbliższe wydarzenia

22 kwietnia: Wykład otwarty dra Dariusa von Güttnera pt. „Monarchia francuska u progu rewolucji. Przyczyny upadku starego porządku”
23 kwietnia: IX Ogólnopolskie Warsztaty IX Metodologiczno-Dydaktyczne w Naukach o Bezpieczeństwie
29 kwietnia: Prawnokarne i kryminologiczne aspekty sytuacji epidemiologicznej w Polsce
12 maja: V Międzywydziałowe Igrzyska Kariery (online)
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"
20 września: XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”

Nasze propozycje

Na skróty