Aktualności

zdjęcie przedstawia zrzut ekranu zrobiony w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery onlineOgólnopolski Tydzień Kariery 2020 przeszedł do historii. W dniach 19-25 października 2020 r. odbyła się XII edycja tego wydarzenia. „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to tegoroczne hasło przewodnie OTK. W związku z tym wydarzeniem Biuro Karier naszego Uniwersytetu zorganizowało cykl interesujących szkoleń.

Zgodnie z ideą tego wydarzenia, wszystkie szkolenia związane były z tematyką doradztwa zawodowego. Uczestnicy poszczególnych spotkań mogli dowiedzieć się m.in. co zrobić, jakie kroki podjąć, aby wejść na rynek pracy, jak zaplanować ścieżkę kariery/zawodową, jak podejmować dobre wybory, jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej, jak budować relacje w miejscu pracy oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Szeroki zakres poruszanych tematów, pozwalał na lepsze poznanie różnych gałęzi doradztwa zawodowego. W tym roku spotykaliśmy się za pośrednictwem platformy online. Mamy nadzieję, że dla uczestników to były owocne i pomocne treści, do pełnego wykorzystania w praktyce. Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, zarówno Uczestnikom jak i Prowadzącym.

Dziękujemy za kolejny wspólny tydzień, czyli Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

O wydarzeniu napisali również:

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Kwiecień 2021

Najbliższe wydarzenia

22 kwietnia: Wykład otwarty dra Dariusa von Güttnera pt. „Monarchia francuska u progu rewolucji. Przyczyny upadku starego porządku”
23 kwietnia: IX Ogólnopolskie Warsztaty IX Metodologiczno-Dydaktyczne w Naukach o Bezpieczeństwie
29 kwietnia: Prawnokarne i kryminologiczne aspekty sytuacji epidemiologicznej w Polsce
12 maja: V Międzywydziałowe Igrzyska Kariery (online)
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"
20 września: XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”

Nasze propozycje