Z życia uczelni

otk 2020 01
Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020 przeszedł do historii. W dniach 19-25 października 2020 r. odbyła się XII edycja tego wydarzenia. „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to tegoroczne hasło przewodnie OTK. W związku z tym wydarzeniem Biuro Karier naszego Uniwersytetu zorganizowało cykl interesujących szkoleń.

Zgodnie z ideą tego wydarzenia, wszystkie szkolenia związane były z tematyką doradztwa zawodowego. Uczestnicy poszczególnych spotkań mogli dowiedzieć się m.in. co zrobić, jakie kroki podjąć, aby wejść na rynek pracy, jak zaplanować ścieżkę kariery/zawodową, jak podejmować dobre wybory, jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej, jak budować relacje w miejscu pracy oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Szeroki zakres poruszanych tematów, pozwalał na lepsze poznanie różnych gałęzi doradztwa zawodowego. W tym roku spotykaliśmy się za pośrednictwem platformy online. Mamy nadzieję, że dla uczestników to były owocne i pomocne treści, do pełnego wykorzystania w praktyce. Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, zarówno Uczestnikom jak i Prowadzącym.

Dziękujemy za kolejny wspólny tydzień, czyli Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

O wydarzeniu napisali również:

baner ksztalcenie online

Kwadrans Akademicki

kwadrans akademicki  - zdjęcie tytułowe

Telewizja "Wschód" wyemitowała kolejny odcinek "Kwadransa Akademickiego", magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. W aktualnym wydaniu zamieszczono materiały dotyczące rozpoczynającej się kadencji władz rektorskich, przygotowań do rozpoczęcia nowego roku akademickiego, rekrutacji na studia, zagranicznych wyjazdów studentów w ramach programu Erasmus+, Legii Akademickiej i prowadzonych w UPH kursów języka polskiego dla cudzoziemców. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Listopad 2020

Nasze propozycje