Aktualności

Na zdjęciu przestawiona jest studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych w Ośrodku Jeździeckim UPHAnna Mereczko, Anna Zawalich, Karolina Czapska,  Kasia Łyczakowska i Martyna Wilk pod kierunkiem dr. Marcina Sutryka uczestniczyły w plenerze fotograficznym w Ośrodku Jeździeckim UPH.

W Ośrodku Jeździeckim znajduje się obecnie 6 koni różnych ras, o różnym wzroście i temperamencie Kometa, Neptun, Lambada, Ruby, Hipo Club i Lola. Ruby, Hipo Club i Lola przyjechały w mijającym roku, Lambada pod koniec zeszłego roku. Pozostałe to "stara" gwardia. Są to konie zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych jeźdźców.

Ośrodek prowadzi przewidziane w planach studiów zajęcia WF dla studentów różnych kierunków, jak również kursy dla miłośników jazdy konnej spoza Uczelni.

Zapraszamy do działającego przy Ośrodku Jeździeckim Akademickiego Klubu Jeździeckiego.

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Kwiecień 2021

Najbliższe wydarzenia