Z życia uczelni

Na zdjęciu przestawiona jest studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych w Ośrodku Jeździeckim UPHAnna Mereczko, Anna Zawalich, Karolina Czapska,  Kasia Łyczakowska i Martyna Wilk pod kierunkiem dr. Marcina Sutryka uczestniczyły w plenerze fotograficznym w Ośrodku Jeździeckim UPH.

W Ośrodku Jeździeckim znajduje się obecnie 6 koni różnych ras, o różnym wzroście i temperamencie Kometa, Neptun, Lambada, Ruby, Hipo Club i Lola. Ruby, Hipo Club i Lola przyjechały w mijającym roku, Lambada pod koniec zeszłego roku. Pozostałe to "stara" gwardia. Są to konie zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych jeźdźców.

Ośrodek prowadzi przewidziane w planach studiów zajęcia WF dla studentów różnych kierunków, jak również kursy dla miłośników jazdy konnej spoza Uczelni.

Zapraszamy do działającego przy Ośrodku Jeździeckim Akademickiego Klubu Jeździeckiego.

baner ksztalcenie online

Kwadrans Akademicki

Kwadrans Akademicki - zdjęcie tytułowe

Telewizja "Wschód" wyemitowała kolejny odcinek "Kwadransa Akademickiego", magazynu prezentującego działalność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

19 lutego: LXI+epsilon Szkoła Matematyki Poglądowej
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"

Nasze propozycje