Zdjęcie przedstawia prof. Wojciecha Kolanowskiego
Postanowieniem z dnia 26 listopada 2020 roku Prezydent RP Andrzej Duda nadał Panu dr hab. Wojciechowi Kolanowskiemu tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Prof. dr hab. Wojciech Kolanowski jest pracownikiem Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. Jest uznanym specjalistą w zakresie żywienia człowieka i dietetyki oraz od 25 lat cenionym dydaktykiem i zaangażowanym ekspertem Narodowego Centrum Nauki i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym związany od 2014 roku. Został odznaczony medalem za długoletnią służbę, medalem Komisji Edukacji Narodowej i medalem zasłużony dla Siedleckiej Uczelni. Jest także działaczem społecznym, założycielem i przewodniczącym siedleckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Higienicznego. Prywatnie mąż i tata czwórki dzieci.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń naukowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

akt nadania tytulu
baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Kwiecień 2021