DRODZY STUDENCI I DOKTORANCI !

Uprzejmie informujemy, że w naszej uczelni do 15 kwietnia 2021 r. trwa akcja ankietyzacyjna wśród wszystkich studentów I, II i III stopnia.
Ankietyzacja prowadzona jest systematycznie pod koniec każdego semestru przez system USOS i dotyczy oceny zajęć dydaktycznych.

Każdy student na swoje konto w systemie USOS otrzyma tyle formularzy ankiet, ile przedmiotów miał w bieżącym roku akademickim. Ankietyzacja jest w pełni anonimowa, a jej wyniki są cenną informacją zwrotną, dzięki której możemy podnieść jakość kształcenia, zapoczątkować zmiany w programie danego przedmiotu czy docenić pracę naszych pracowników naukowych.
Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie 5 minut! Gorąco zachęcamy do udziału w ankietyzacji!

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Najbliższe wydarzenia

16 czerwca: Konferencja Naukowa WSPÓŁCZESNE ZJAWISKA KRYMINALNE A POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA