Aktualności

okładka monografii naukowej prof. dr hab. Bogumiła Leszczyńskiego "Człowiek - Natura - Postęp. Dylematy bioetyczne" Nakładem Wydawnictwa UPH ukazała się monografia prof. dr hab. Bogumiła Leszczyńskiego z Instytutu Nauk Biologicznych, pt. "Człowiek - Natura - Postęp. Dylematy bioetyczne". "Książka ujawnia w swej treści głęboką syntetycznie ujętą, znajomość materii przyrodniczej, stanowiącej fundamentalny komponent dyskusji bioetycznych, z imponującą zdolnością ujęcia treści filozoficzno-etycznych. To rzecz godna podkreślenia, zważywszy na fakt, że monografia jest dziełem przyrodnika." (Fragment recenzji ks. dr. Grzegorza Stolarskiego). Pan Profesor jest biologiem specjalizującym się w biochemii i afidologii.

Zapraszamy do lektury!
Strona internetowa Wydawnictwa Naukowego UPH:
baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

19 maja: Święto Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach
27 maja: Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Ekonomia i logistyka w warunkach epidemii"
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"
11 czerwca: VII Transdyscyplinarna Konferencja Naukowa w Naukach o Bezpieczeństwie pn. Praca i nauczanie zdalne podczas pandemii COVID-19: doświadczenie, refleksje i wnioski.
12 czerwca: "Zdrowie w Twoich Rękach" - piknik na Polach Mokotowskich
13 czerwca: Spektakl "W oczy mi patrz: Recital Samanty"
16 czerwca: Konferencja Naukowa WSPÓŁCZESNE ZJAWISKA KRYMINALNE A POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
20 września: XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”