Aktualności

zdjęcie przedstawia napis SECURITY oraz odcisk palcaNasz Uniwersytet zawarł porozumienie o współpracy w obszarze dydaktyki i nauki z Komendą Miejską Policji w Białymstoku. Umowa została podpisana przez JM Rektora prof. dr hab. Mirosława Minkinę i Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku insp. Macieja Daniela Wesołowskiego. W ramach współpracy, funkcjonariusze policji będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach i wykładach w zakresie: strategii bezpieczeństwa, obszarów zagrożenia przestępczością w Polsce oraz współpracy organów ścigania karnego w zakresie efektywności procesu wykrywania, organizowanych przez Uczelnię. Natomiast KMP w Białymstoku poprowadzi dla naszych studentów zajęcia dot. funkcjonowania Komendy oraz umożliwi odbywanie praktyk studenckich.
Koordynatorem porozumienia ze strony UPH jest dr Łukasz Świerczewski, Instytut Nauk o Bezpieczeństwie.
baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

19 maja: Święto Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach
27 maja: Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Ekonomia i logistyka w warunkach epidemii"
10 czerwca: Konferencja naukowa online "Świat ukryty w archiwach"
11 czerwca: VII Transdyscyplinarna Konferencja Naukowa w Naukach o Bezpieczeństwie pn. Praca i nauczanie zdalne podczas pandemii COVID-19: doświadczenie, refleksje i wnioski.
12 czerwca: "Zdrowie w Twoich Rękach" - piknik na Polach Mokotowskich
13 czerwca: Spektakl "W oczy mi patrz: Recital Samanty"
16 czerwca: Konferencja Naukowa WSPÓŁCZESNE ZJAWISKA KRYMINALNE A POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
20 września: XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”