informatyka
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA:
fb logo 2 instagram logo snapchat logo youtube logo

STUDIA I STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 3,5 roku
    (uzyskany tytuł zawodowy: inżynier)
  • Kwalifikacja - wybierz dwa przedmioty zdawane na maturze spośród następujących: fizyka, informatyka, język obcy, matematyka

STUDIA II STOPNIA

Nabór na studia II stopnia prowadzony jest w semestrze zimowym każdego roku akademickiego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „Czy maszyny mogą myśleć?", dołącz do studentów informatyki.

Będąc informatykiem:
  • możesz rozwijać swoją karierę w zespołach projektowych, programistycznych i wdrożeniowych systemów informatycznych,
  • odnajdziesz się na różnych stanowiskach w firmach IT z zakresu nowoczesnych technologii, w tym możesz stać się administratorem baz danych, sieci komputerowych lub dużych systemów zarządzania przedsiębiorstwami,
  • będziesz umiał rozwiązywać problemy w oparciu o metody sztucznej inteligencji.
Od października dołącz do KOŁA NAUKOWEGO STUDENTÓW INFORMATYKI GENBIT. W ramach pracy w kole staniesz się współorganizatorem cyklicznego przedsięwzięcia jakim jest Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych, która skupia fanatyków i twórców gier, a także Konferencji Współczesne Zastosowania Informatyki, podczas której spotykają się pasjonaci wielu nauk, zarówno technicznych, jaki i przyrodniczych, ekonomicznych oraz społecznych.

PRZYDATNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

PRZYDATNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW - zdjęcie