Kandydaci

Zdjęcie promujące kierunek studiów turystyka i rekreacja

STUDIA I STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 3 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: licencjat)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli trudno Ci usiedzieć w jednym miejscu, my mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Po skończeniu studiów:
  • będziesz ekspertem w zakresie planowania i organizowania przedsięwzięć związanych z turystyką i rekreacją, zajęć kulturalno-rozrywkowych i sportowo-rekreacyjnych,
  • możesz prowadzić własną działalność gospodarczą lub pracować w biurach podróży, przedsiębiorstwach turystycznych i hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, sportowych i rekreacyjnych, centrach rekreacji i odnowy biologicznej, gospodarstwach agroturystycznych.

U nas w ramach realizowanych projektów masz szansę uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach i uzyskania uprawnienia, np.: animatora czasu wolnego, instruktora kajakarstwa, trenera personalnego, baristy, barmana, instruktora nurkowania. A praktyki studenckie odbywają się w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą.

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA PROWADZĄCA STUDIA

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu