Kandydaci

Zdjęcie promujące kierunek studiów zarządzanie/management

STUDIA II STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 2 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: magister)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli Twoje powołanie to planowanie, organizowanie, decydowanie, motywowanie i kontrolowanie, to naprawdę nie masz innego wyboru!
Po studiach:
  • możesz zostać menadżerem, team leaderem, w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych oraz podmiotach administracji publicznej,
  • odnajdziesz się jako ekspert, doradca i konsultant w obszarze organizacji i zarządzania oraz będziesz przygotowany do prowadzenia własnej firmy,
  • a może, wybierając odpowiedni moduł, zostaniesz managerem klubu sportowego, kierownikiem drużyny, doradcą lub konsultantem na rynku sportowym?
ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości oferuje swoim studentom działalność w studenckich kołach naukowych:
  • Koło Naukowe Ekonomiczne
  • Koło Naukowe Menedżerów TOP MANAGER
  • Koło Naukowe Logistyków

Studenci mogą rozwijać w nich swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej.

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA PROWADZĄCA STUDIA

Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości