Kandydaci

Zdjęcie promujące kierunek studiów administracja

STUDIA II STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 2 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: magister)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli chcesz dołączyć do nowoczesnej kadry specjalistów administracji i zarządzania publicznego ten kierunek jest dla Ciebie!
Zdobędziesz tu wiedzę z zakresu: prawa, politologii, ekonomii, zarządzania i finansów publicznych.

Kierunek administracja daje duże możliwości zatrudnienia:

• przede wszystkim możesz podjąć zatrudnienie w administracji państwowej, samorządowej i prywatnej,
  • możesz realizować się w instytucjach społecznych, kulturalnych i oświatowych,
  • jeśli zamarzą ci się studia prawnicze, zyskujesz świetne podstawy,
  • możesz być sam sobie szefem, zakładając własną działalność gospodarczą,
  • zdobywasz przygotowanie do szeroko pojmowanej działalności społecznej i politycznej.

Dlatego, zastanów się czy masz zdolności kierownicze. Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" to administracja jest kierunkiem, który na pewno powinieneś rozważyć podczas wyboru przyszłej ścieżki kariery zawodowej!

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
W kołach naukowych studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach w Polsce i za granicą. Studenci uczestniczą również w organizowanych przez Uczelnię Dniach Otwartych UPH promując kierunki studiów prowadzone przez Instytut.

• Koło Naukowe Administratywistów
  • Koło Naukowe Prawa Podatkowego