administracja
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA:
fb logo 2 instagram logo snapchat logo youtube logo

STUDIA I STOPNIA

logo eng

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 3 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: licencjat)

STUDIA II STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 2 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: magister)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli chcesz dołączyć do nowoczesnej kadry specjalistów administracji i zarządzania publicznego ten kierunek jest dla Ciebie!
Zdobędziesz tu wiedzę z zakresu: prawa, politologii, ekonomii, zarządzania i finansów publicznych.

Kierunek administracja daje duże możliwości zatrudnienia:
  • przede wszystkim możesz podjąć zatrudnienie w administracji państwowej, samorządowej i prywatnej,
  • możesz realizować się w instytucjach społecznych, kulturalnych i oświatowych,
  • jeśli zamarzą ci się studia prawnicze, zyskujesz świetne podstawy,
  • możesz być sam sobie szefem, zakładając własną działalność gospodarczą,
  • zdobywasz przygotowanie do szeroko pojmowanej działalności społecznej i politycznej.
Dlatego, zastanów się czy masz zdolności kierownicze. Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" to administracja jest kierunkiem, który na pewno powinieneś rozważyć podczas wyboru przyszłej ścieżki kariery zawodowej!

WYJAZDY NASZYCH STUDENTÓW DO UCZELNI ZAGRANICZNYCH W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ Do poczytania

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
W kołach naukowych studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach w Polsce i za granicą. Studenci uczestniczą również w organizowanych przez Uczelnię Dniach Otwartych UPH promując kierunki studiów prowadzone przez Instytut.
  • Koło Naukowe Administratywistów
  • Koło Naukowe Prawa Podatkowego
  • Koło Naukowe Samorządowców
PRAKTYKI ZAGRANICZNE DLA STUDENTÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+.

Obecnie istnieje możliwość wzięcia udziału w praktykach firmy Room Club z Wielkiej Brytanii, która oferuje praktyki dla studentów w ramach Programu Erasmus+:

Inne nasze propozycje:

PRZYDATNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW