logistyka
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA:
fb logo 2 instagram logo snapchat logo youtube logo

STUDIA I STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 3 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: licencjat)
  • Kwalifikacja - wybierz dwa przedmioty zdawane na maturze spośród następujących: geografia, historia, informatyka, język obcy, język polski, matematyka, wiedza o społeczeństwie

STUDIA II STOPNIA

Kliknij poniżej, aby zarejestrować się na studia:

• Studia trwają 2 lata
    (uzyskany tytuł zawodowy: magister)
  • Kwalifikacja - ocena z dyplomu dla absolwentów tego samego lub pokrewnych kierunków, albo rozmowa kwalifikacyjna

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN KIERUNEK?

Jeśli jesteś przekonany, że tylko doskonałe planowanie przynosi finansowe korzyści, zapraszamy na logistykę.

Co będziesz robił po studiach:
  • będziesz zajmował się zarządzaniem, planowaniem oraz przepływem dóbr; cały proces pod Twoją kontrolą będzie przebiegał sprawnie i efektywnie,
  • możesz zostać specjalistą w firmach logistycznych i produkcyjnych,
  • możesz być doradcą w zakresie logistyki oraz w jednostkach publicznych na stanowiskach wymagających kompetencji logistycznych i menadżerskich.
ZOBACZ NASZ FILM PROMOCYJNY

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości oferuje swoim studentom działalność w studenckich kołach naukowych. W Instytucie funkcjonują cztery koła naukowe:
  • Koło Naukowe Ekonomiczne
  • Koło Naukowe Menedżerów TOP MANAGER
  • Koło Naukowe Logistyków
Studenci mogą rozwijać w nich swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach oraz podczas Festiwalu Nauki Polskiej.

PROWADZONE PROJEKTY
Prowadzimy aktywnie projekty z podmiotami zagranicznymi:

PRZYDATNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

PRZYDATNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW - zdjęcie