Nauka

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które są częścią tzw. Akcji 2 Programu Erasmus+ (Key Action 2).

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2023 r. w Warszawie, Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48-54, w godz. 11.00 -16.15.

W załączeniu przesyłamy program wydarzenia.

Spotkanie ma na celu przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2023. Termin składania wniosków o Partnerstwa współpracy mija 22 marca 2023, godz. 12:00

Spotkanie kierujemy m.in. do nauczycieli akademickich ze wszystkich dyscyplin naukowych oraz pracowników działów projektów i biur współpracy z zagranicą zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych o charakterze edukacyjnym

Rejestracja na spotkanie trwa do 22 stycznia (niedziela) poprzez stronę: www.webankieta.pl. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji otrzymają mailowe potwierdzenie po 22 stycznia.

Program spotkania