W dniach 15-16 września 2011 roku nasz Uniwersytet uczestniczył w Warszawskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2011, który odbył się w budynku Politechniki Warszawskiej. W ciągu dwóch dni nasze stoisko odwiedziło tysiące maturzystów z całego województwa mazowieckiego. Jak szacują Organizatorzy Warszawskich Perspektyw odwiedzających było blisko 25 tysięcy.

Tegoroczni oraz przyszłoroczni maturzyści mieli świetną okazję do zapoznania się z kierunkami oraz specjalnościami jakie oferują uczelnie z całego kraju oraz z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2011/2012. Młodzież była żywo zainteresowana życiem studenckim w naszym Uniwersytecie, a także sytuacją na rynku pracy i możliwością rozwoju zawodowego po ukończeniu poszczególnych kierunków  studiów.

Salon Maturzystów był pierwszym z cyklu spotkań naszego Uniwersytetu z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych na terenie Polski w bieżącym roku szkolnym 2011/2012.

Foto: Piotr Świtalski