W ramach współpracy partnerskiej Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach i firma Zentis Sp. z o. o. organizują konkurs na owocowy hit jogurtowy. Jest on skierowany do wszystkich studentów UPH, którzy na dzień ogłoszenia wyników posiadają status studenta. Celem konkursu jest stworzenie koncepcji jogurtu z owocami. Nie trzeba znać procesu produkcji, istotne jest by w oryginalny sposób przedstawić własny pomysł. Forma prezentacji pozostaje dowolna. Kreatywność na pewno zostanie doceniona przez jury.

Nagrany na płytę CD projekt należy przekazać do Biura Promocji (Pałac Ogińskich, p. 11) do 16 grudnia br. Jeszcze pod koniec grudnia komisja konkursowa spośród dostarczonych prezentacji dokona wyboru grupy finalistów, którzy w II. etapie konkursu (9 stycznia 2012) będą mieli za zadanie zaprezentować swoją koncepcję jogurtu i przekonać do niej komisję konkursową. Grupa maksymalnie 15 osób przejdzie do III etapu, w którym to ostatecznie poznamy zwycięzców. Gala finałowa odbędzie się 30 stycznia 2012 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody pieniężne ufundowane przez firmę Zentis. Szczegółowe informacje na stronie konkursowej (www.konkurszentis.uph.edu.pl) oraz na Facebook’u.

Konkurs odbywa się pod patronatem: Prezydenta Miasta Siedlce i JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Anna Bobryk

(Biuro Promocji)