W dniach 21 i 22 lutego br. gościliśmy z wizytą w Hajnówce i Sokółce. Wzięliśmy udział w X Jubileuszowych Prezentacjach Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w Powiecie”. Byliśmy jedyną uczelnią spoza województwa podlaskiego, która prezentowała swoją ofertę edukacyjną. Podczas dwóch dni Prezentacji zachęcaliśmy licznie przybyłą młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych do studiowania w naszej Uczelni.

Jak co roku Prezentacjom towarzyszył konkurs na najciekawszą i najbogatszą ofertę uczelni. Nasza prezentacja okazała się być bezkonkurencyjna i drugiego dnia podczas uroczystego zakończenia kilkudniowych Prezentacji w Sokółce otrzymaliśmy nagrodę Burmistrza Sokółki Stanisława Małachwieja za przygotowanie najbogatszej oferty edukacyjnej. Statuetkę i dyplom z rąk Burmistrza Miasta Sokółka i Prezesa Podlaskiego Oddziału Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód odebrała Małgorzata Bednarczyk-Szurmak z Biura Promocji UPH.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania z maturzystami.