tytulowe
W sobotę 7 października uroczyście rozpoczęliśmy rok akademicki 2017/2018 w Uniwersytecie Dziecięcym. Uroczystość inauguracji poprowadził pan prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, który wspólnie z panią Anną Sochacką zastępcą Prezydenta Miasta Siedlce oraz panem Adamem Skupem dyrektorem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Siedlcach wręczyli świeżo upieczonym żakom indeksy, birety oraz teczki.

Uniwersytet Dziecięcy jest miejscem, gdzie raz w miesiącu będziemy odkrywać świat nauki oraz poszukiwać odpowiedzi na ważne pytania najmłodszych. Dziękujemy studentom, którzy wspierają nas przy organizacji zajęć dla najmłodszych. W trakcie inauguracji pomagali nam: Dorota Poloczek i Cezary Pietrachowicz (pedagogika).

Nasze następne spotkanie odbędzie się w sobotę 21 października. Zajęcia pt. "Poznajemy Kolumbię - niezwykły kraj Ameryki Południowej" poprowadzi mgr Marek Łasisz, archeolog i kulturoznawca.
Więcej informacji: http://www.dzieciecy.uph.edu.pl/

Fotogaleria: