tytulowe16 grudnia w Uniwersytecie Dziecięcym odbyły się zajęcia pt. "Dary, podarki, prezenty czyli jak sprawić komuś przyjemność". Spotkanie poprowadzili słuchacze Podyplomowych Studiów Terapii Pedagogicznej, pod kierunkiem dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej (Instytut Edukacji).
Nasze sobotnie spotkanie przebiegło w świątecznej i niezwykle radosnej atmosferze. Dzieci wspólnie z opiekunami świetnie się bawiły tworząc piękne, bożonarodzeniowe dekoracje, którymi ozdobiły choinkę.

Minionej soboty, przy organizacji zajęć pomagali nam nasi studenci: Dorota Poloczek, Cezary Pietrachowicz i Paulina Michalak (pedagogika). Dziękujemy!
Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się 13 stycznia. Zajęcia pt."Zimowa Chemia" poprowadzi dr Barbara Pezler (Instytut Chemii).

Fotogaleria:

Foto. Dorota Poloczek