Studenci

Na zdjęciu przedstawieni są laureaci oraz opiekunowie konkursu "Holistyczna opieka pielęgniarska w schorzeniach wieku podeszłego"W dniu 11 stycznia 2021 r. na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w Siedlcach, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu "Holistyczna opieka pielęgniarska w schorzeniach wieku podeszłego" realizowanego w ramach projektu.

Ideą konkursu było stworzenie przez studentów III roku studiów  kierunku pielęgniarstwo, profesjonalnego, holistycznego planu opieki adresowanego do pacjentów z określonymi dysfunkcjami i problemami zdrowotnymi charakterystycznymi dla wieku podeszłego.

Prace studentów oceniane były przez komisję konkursową, która wyłoniła 3 laureatów do nagrody głównej, którą był tablet i roczna prenumerata Magazynu Pielęgniarki i Położnej.

Prenumeratę otrzymały również osoby które uplasowały się na 4 i 5 miejscu.

Uroczyste wręczanie nagród odbyło się w obecności Kierownika Projektu Pani dr hab. Anny Charuty, profesora uczelni  oraz członków  komisji konkursowej – Pani mgr Zdzisławy Anny Borkowskiej, Pani mgr Hanny Sposób oraz Pani mgr Teresy Ceny.

Pierwsze trzy nagrody przyznane zostały studentkom:

• Anna Stachowicz - I  miejsce
  • Katarzyna Skwara - II miejsce
  • Klaudia Krasnodębska - III miejsce

Prenumeratę za zajęcie 4 i 5 miejsca w konkursie otrzymały studentki:

• Kinga Maciejczyk
  • Paulina Leoniak.