Studenci

{boxplus href=|images/AP_2008/photos/perspektywy/perspektywy_1.jpg| title=|Wizyta Prorektora prof. Stanisława Kondrackiego|}{/boxplus}

W dniach 7-8 marca 2008 roku odbył się IX Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2008. Targi zorganizowane zostały w Centrum EXPO XXI. Zgromadziły kilkuset wystawców z Polski i zagranicy i stały się niecodziennym wydarzeniem dla tegorocznych maturzystów, ich rodziców i nauczycieli. Członkami Komitetu Honorowego Targów byli m.in.: prof. dr hab. Barbara Kudrycka – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Katarzyna Hall – Minister Edukacji Narodowej, Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent m.st. Warszawy, Jacek Kozłowski – Wojewoda Mazowiecki.

Jak powszechnie wiadomo – Instytut Zarządzania i Marketingu Akademii Podlaskiej jest wszędzie. Nie zabrakło nas także na owym wydarzeniu. Nasze stoisko otrzymaliśmy dzięki władzom uczelni, które zezwoliły dzielić przestrzeń z Akademią Podlaską. P. Zbigniew Stąsiek i P. Anna Falba z Biura Promocji AP w sposób profesjonalny przygotowali akademicki box i zawsze służyli dobrą radą każdemu zainteresowanemu.

IZIM nie próżnował. Studenci Zarządzania wraz z Liderem Projektu Marketingowego IZIM, mgr Marcinem Chrząścikiem skutecznie uzmysławiali gościom, że IZIM to przyszłość, najbardziej korzystna inwestycja, bo w samego siebie. Promocja i marketingowe chwyty to niezaprzeczalnie atuty naszych studentów, które przynosiły oczekiwane efekty. Wspierali nas również studenci z koła Top Manager, którzy pokazywali ile korzyści można czerpać z menadżerskiej pracy. Instytut szybko zdobył przyjaciół nie tylko wśród młodzieży, ale także wśród takich znakomitości jak prof. Andrzej Strzelecki, Jan Machulski czy Grzegorz Kopaczewski.

{boxplus href=|images/AP_2008/photos/perspektywy/perspektywy_2.jpg| title=|images/AP_2008/photos/perspektywy/perspektywy_2.jpg|}{/boxplus}

W Hali Expo panowała świetna atmosfera, którą umilały: zespół rockowy Ava, zespół instrumentalny oraz inne formacje artystyczne. Odbyły się pokazy zrealizowane przez policjantów, można było podziwiać sprzęt wojskowy, zrobić sobie szałową fryzurę lub nieprzeciętny makijaż. Takie atrakcje nie zdarzają się często, dlatego wszyscy chętnie z nich korzystali. Bardzo miłym zaskoczeniem dla naszej akademickiej ekipy była wizyta prorektora prof. Stanisława Kondrackiego, który wyraził swoje zadowolenie i dopingował owe przedsięwzięcie. Mimo długich godzin na nogach uśmiech wygrywał ze zmęczeniem a zapał nie gasł. Nowe znajomości, przyjaźnie, a przede wszystkim dobra zabawa połączona z owocną pracą to nieodłączne elementy tegorocznych Targów Edukacyjnych. W sobotę wszyscy odjeżdżali szczęśliwi, w końcu to był kawał dobrej roboty. Te dwa dni - AP przy wsparciu IZIM, mogą zaliczyć do bardzo udanych, a skutki będziemy oglądać już podczas rekrutacji na kolejny rok akademicki.