Studenci

********************

OGŁOSZENIA
DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO «GAUDEAMUS»
NA WAKACJE

1. Od 3 lipca: nie ma planowych Mszy Świętych w niedziele, ani w dni powszednie. Pierwsza Msza Święta po wakacjach – w niedzielę, 1 października, o 20:00.

2. Można umówić się ze mną na Mszę Świętą w konkretnej intencji – w dogodnym terminie.

3. Od niedzieli, 27 sierpnia, do niedzieli, 3 września – planujemy WYJAZD DO RZYMU.

4. Od poniedziałku, 21 sierpnia – do czwartku, 24 sierpnia – planujemy SPŁYW KAJAKOWY CZARNĄ HAŃCZĄ I KANAŁEM AUGUSTOWSKIM. Zgłoszenia – do 31 lipca, do godz. 21:42.

5. W niedzielę, 24 września, odbędzie się KODEŃSKI WIECZERNIK AKADEMICKI, czyli modlitewno – dyskusyjno – kulinarne spotkanie naszego Środowiska i naszego Duszpasterstwa przed nowym rokiem akademickim, u Matki Bożej w Kodniu.

6. Do włączenia się we wszystkie te inicjatywy serdecznie zapraszam Profesorów, Wykładowców, Pracowników Uczelni oraz Studentów, Absolwentów, a także wszystkie Osoby, jakkolwiek związane lub sympatyzujące z naszym Środowiskiem i naszym Duszpasterstwem.

7. Msze Święte w intencji Środowiska Akademickiego, Duszpasterstwa Akademickiego i Młodzieży w Kościele oraz Msze Święte w intencji Wspierających nasze Duszpasterstwo: modlitwą, zaangażowaniem, materialnie i dobrym słowem – będą sprawowane w każdym tygodniu wakacji.

8. Dyżury Duszpasterza Akademickiego na Uczelni – zawieszone do października.

9. Wszelkie zmiany i sprawy bieżące – gdyby jakieś były – będą ogłaszane na naszej stronie: da-siedlce.pl oraz na fb.

10. Przez całe wakacje – jestem pod telefonem. A zatem – W KONTAKCIE!

Gaudium et spes!
Ks. Jacek Jaśkowski
Duszpasterz Akademicki

********************

DUSZPASTERSTWO  AKADEMICKIE  «GAUDEAMUS»

ZAPRASZA NA:

MODLITEWNE CZUWANIE PRZED SESJĄ LETNIĄ: Kodeń, 2 – 4 czerwca 2023. (piątek, godz. 18:00 – niedziela, obiad); koszt noclegów pokryjemy z funduszu Duszpasterstwa Akademickiego; oczywiście, udział w Czuwaniu nie zastąpi konieczności „wkuwania” do egzaminów…

SPŁYW KAJAKOWY CZARNĄ HAŃCZĄ I KANAŁEM AUGUSTOWSKIM: 21 – 24 sierpnia 2023. (poniedziałek – czwartek); z dużym prawdopodobieństwem nieutonięcia, co zostało już wstępnie dogadane z Panem naszym w Niebie;

WYJAZD DO RZYMU: 27 sierpnia – 3 września 2023. (niedziela – niedziela); wyjazd organizujemy razem, w gronie Uczestników, wspólnie ustalając dosłownie wszystko, a więc: trasę, koszty, noclegi, wyżywienie, sposób dojazdu i powrotu, program wyjazdu, a nawet dokładny czas jego trwania;

KODEŃSKI WIECZERNIK AKADEMICKI, czyli modlitewno – dyskusyjno – kulinarne spotkanie naszego Środowiska i naszego Duszpasterstwa przed nowym rokiem akademickim: Kodeń, 24 września 2023. (niedziela), od 10:00 do 21:00; z możliwością przyjazdu później, wyjazdu wcześniej, albo przenocowania i pozostania do poniedziałku.

Kontakt ze mną w razie jakichkolwiek pytań oraz zgłoszenia udziału – jak najszybciej! – pod numerem: 604 736 981.

Szczególnie w sprawie wyjazdu do Rzymu – proszę o jak najszybszy kontakt wszystkich Bożych Wariatów i pozytywnie zakręconych, którzy zechcą współtworzyć to dzieło, dorzucając coś ze swojej pomysłowości i swoich kontaktów w świecie.

Jeżeli wspólnie dojdziemy do wniosku, że do Rzymu za drogo lub za daleko (albo jedno i drugie), to jedziemy w góry – w Bieszczady, albo do Szklarskiej Poręby, albo jeszcze dokądś tam… W każdym razie, w tych dniach będzie jakiś wyjazd! Czekam zatem na kontakt – i to możliwie jak najszybszy! Kiedy zgłoszą się Chętni, wówczas spotkamy się u mnie i wszystko ustalimy.

Na żadne z powyższych spotkań – nie ma ani dolnego, ani górnego limitu liczby Uczestników. Proszę tylko raz jeszcze o szybki kontakt – choćby decyzja o udziale w którymś ze spotkań nie była jeszcze ostateczna. Zapewniam, że po rozmowie ze mną – będzie!

Ks. Jacek Jaśkowski

Duszpasterz Akademicki

********************


DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE


AKTUALNE OGŁOSZENIA I INFORMACJE KS. JACKA (link)

 

DUSZPASTERZ AKADEMICKI

KS. JACEK JAŚKOWSKI

 

tel. 604 736 981

 

e-mail: gaudiumetspes3@wp.pl

 

blog: gaudiumetspes-blog.pl

 
KONTAKT

www.da-siedlce.pl

na Facebooku:

Duszpasterstwo Akademickie w Siedlcach

Logo Duszpasterza Akademickiego