Studenci

tytuloweW sobotę 21 października nasi najmłodsi studenci wyruszyli w podróż na odległy kontynent. Prowadzący mgr Marek Łasisz (archeolog, kulturoznawca, podróżnik), zabrał dzieci do Kolumbii. Zobaczyliśmy wspaniałe zdjęcia wykonane podczas podróży do Ameryki Południowej, dowiedzieliśmy się jak żyją Kolumbijczycy oraz poznaliśmy bogactwo kolumbijskiej fauny i flory.
Minionej soboty, przy organizacji zajęć pomagali nam nasi studenci: Anna Wyszomierska (zarządzanie), Dorota Poloczek i Cezary Pietrachowicz (pedagogika).

Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się 18 listopada. Zajęcia pt. "Pamięć na ”6-kę” – czyli jak się szybko i skutecznie uczyć wykorzystując mnemotechniki" poprowadzi mgr Joanna Madej-Borychowska (Studium Języków Obcych).

Foto. Dorota Poloczek