tytulowe
Marek Fiuk student II roku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych został zaproszony już po raz drugi do wzięcia udziału w międzynarodowym festiwalu sztuk wizualnych „Reg` Art Actuel” w Brugii. Prace Pana Marka Fiuka wystawiane będą w XIV wiecznej dzwonnicy miasta Brugii. Miasta takich osobowości sztuki jak min. Jana van Eycka czy Hansa Memlinga.

Autor będzie prezentował cykl rzeźb, fotografii oraz grafik wykonanych w technikach druku wypukłego. Realizacje Pana Marka Fiuka są świadectwem szerokiego spektrum źródeł inspiracji. Działania studenta kierunku „edu Art” zwracają nasza uwagę na trwałość i znaczenie współczesnego języka sztuk plastycznych , jako wartości nieprzemijalnej, która jest w stanie ciągłego progresu w przestrzeni kultury europejskiej.