Studenci

{boxplus href=|images/AP_2008/photos/AZS/zawodnicy_AZS.jpg| title=|Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS Akademii Podlaskiej|}{/boxplus}
Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS Akademii Podlaskiej

Na XXIII Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach w ”All Style Karate Semi-Contact oraz Kata Stylowe”, które odbyły się 20 grudnia 2008 r. w Łosicach, bardzo dobrze spisała się drużyna Klubu Uczelnianego AZS AP (zdjęcie powyżej). Zespół naszego szkoleniowca Mariusza CISZKA zdobył 8 medali (K. Pasiak, P. Filipiak, A. Sierocka, M. Chwedoruk, A. Prochenka, K. Prochenka, K. Petrow, T. Zawłocki) i uplasował się na wysokim 5 miejscu w końcowej klasyfikacji.
Zawody zorganizował Polski Związek Sportu Budo. Nasz AZS był reprezentowany przez jedenastoosobowy zespół. Wśród zdobytych medali były 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe krążki, które nasi zawodnicy wywalczyli w następujących kategoriach:
  • Karol PASIAK         – złoto w formule walki semi-contact seniorów (-70 kg)
  • Paweł FILIPIAK     – srebro w formule walki semi-contact seniorów (-80 kg)