tytulowe
Studenci kierunku turystyka i rekreacja w ramach projektu unijnego już od grudnia 2016 zdobywają nowe uprawnienia i umiejętności. Biorą udział w certyfikowanych szkoleniach dających uprawnienia do wykonywania zawodów animatora czasu wolnego, instruktora nordic walking, instruktora kajakarstwa, trenera personalnego, pilota wycieczek, rezydenta biur podróży czy wychowawcy kolonijnego.

To właśnie nasi studenci są autorami 6 tras turystycznych, które przebiegają po naszym regionie. Dwie z nich to trasy piesze, również dwie trasy rowerowe i także dwie trasy tzw. triathlony łączące w sobie trasy piesze, rowerowe i kajakowe www.turystyka.projekt.uph.edu.pl/trasy-turystyczne.

W trakcie wizyty studyjnej w Nałęczowie mieli szansę poznać w praktyce jak funkcjonuje uzdrowisko – ośrodek SPA oraz wypróbować masaże, zabiegi kosmetyczne i lecznicze, w tym hydroterapię, zabiegi SPA i Wellness, kinezyterapię i fizykoterapię.

Studenci kierunku turystyka i rekreacja studiują aktywnie: na kajakach lub w siłowni i na sali gimnastycznej, wędrując, zwiedzając i podróżując.  Dzięki temu doskonale łączą wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi, a jednocześnie nawiązują kontakty zawodowe. Studenci i absolwenci kierunku turystyka i rekreacja mają mocną pozycję na rynku pracy, więc warto do nich dołączyć

Szczegóły na stronach:

www.wp.uph.edu.pl/kandydaci/turystyka-i-rekreacja

www.turystyka.projekt.uph.edu.pl/

Rejestracja na studia w systemie IRK