szkolenie isolution 01

W ramach współpracy Instytutu Informatyki z firmą ISOLUTION Sp. z o.o. S.K.A. (www.isolution.pl) dnia 05.12.2017 w Instytucie Informatyki, Wydziału Nauk Ścisłych UPH Siedlce, odbyły się warsztaty na temat: Komponentowe budowanie aplikacji webowych. Warsztaty poprowadził Łukasz Podsiadły konsultant firmy ISOLUTION Sp. z o.o. S.K.A.

Zainteresowanie warsztatami było ogromne, uczestniczyło w nich ok. 150 studentów i pracowników głównie z Instytutu Informatyki. W ramach warsztatów uczestnicy mieli okazję zapoznać się ze sposobami budowania nowoczesnych aplikacji webowych. Prowadzący przybliżył sposoby projektowania i testowania takich systemów z użyciem popularnych frameworków JavaScriptowych, a mianowicie React, Angular2 oraz Vue.jsJuż teraz zapraszamy na kolejne warsztaty oraz spotkania z firmą ISOLUTION Sp. z o.o. S.K.A.

Foto: Piotr Uziak