JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach Jerzy Kopański podpisali umowę o współpracy w dziedzinie dydaktyki i nauki.

podpisali umowę o współpracy w dziedzinie dydaktyki i nauki. W ramach umowy, UPH będzie sprawować pieczę naukową i dydaktyczną nad uczniami ZSP nr 1 realizującymi program historii w zakresie rozszerzonym; uczniowie wezmą udział w lekcjach akademickich z wykładowcami UPH oraz będą mogli uczestniczyć w projektach realizowanych w naszym Instytucie Historii. Umowa będzie realizowana przez Instytut Historii.

W uroczystości uczestniczyła delegacja z ZSP nr 1 oraz Pani Prorektor ds. studiów prof. dr hab. Barbara Biesiada-Drzazga, Pani Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych dr hab. Beata Walęciuk-Dejneka, prof. uczelni, Pan dr hab. Dariusz Magier, prof. uczelni - Dyrektor Instytutu Historii oraz Pani dr Beata Gałek - Rzecznik Prasowy UPH.

Eska Siedlce o porozumieniu (link).