Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach nagrodzony Pucharem Starosty Siemiatyckiego za najlepsze stoisko na XIX Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w powiecie”.

Nasza uczelnia została doceniona za atrakcyjną prezentację oferty  edukacyjnej i potencjału naukowego.

Uczniowie szkół średnich mieli okazję  spotkać się z wykładowcami akademickimi, którzy odpowiadali na pytania o kierunki  studiów, zasady rekrutacji na rok akademicki 2023/24, programy stypendialne i możliwości rozwoju zainteresowań sportowych, kulturalnych i naukowych.

Pracownicy Uniwersytetu odwiedzili również targi edukacyjne w Wysokim Mazowieckim, Bielsku Podlaskim i Hajnówce, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych maturzystów.