W dniu 8 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie JM Rektora prof. dr hab. Mirosława Minikiny ze studentami-sportowcami reprezentującymi barwy UPH w rozgrywkach Ligi Akademickiej.

W dniu 8 czerwca 2022 r. odbyło się spotkanie JM Rektora prof. dr hab. Mirosława Minikiny ze studentami-sportowcami reprezentującymi barwy UPH w rozgrywkach Ligi Akademickiej. Studenci rywalizowali w futsalu i siatkarskich mikstach. Siatkarze pokonali drużynę „Prusa” oraz uczniów I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie. Piłkarze zdominowali reprezentację Żółkiewskiego i Centrum Medyczno-Diagnostycznego strzelając 14 bramek, tracąc tylko 1. JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina podziękował sportowcom za wspaniałe wyniki sportowe przekazując im symboliczne maskotki.

Drużynę piłkarską reprezentowali: Maks Grankowski (zarządzanie), Daniel Jaśkowiak (inżynieria procesów technologicznych), Przemysław Łyk (informatyka), Vladyslav Shulak (NAWA), Valentyn Kozinskyi (NAWA), Paweł Wielgosz (informatyka), Daniel Ponichtera (zarządzanie), Bartosz Doliński (zarządzanie), Paweł Tuwalski (zarządzanie) Mateusz Jabczyk (gospodarka przestrzenna).

Drużynę siatkarską reprezentowali: Wiktoria Rypina (zarządzanie), Ewa Pykało (administracja), Iza Wojtkowska (administracja), Jakub Bieliński (logistyka), Jakub Sękowski (kryminologia stosowana), Jakub Sternik (logistyka), Przemysław Łyk (informatyka), Łukasz Celiński (zarządzanie), Sofija Skasariova (NAWA).

Trenerem uniwersyteckich drużyn była dr Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska - Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji.