Studenckie innowacje wyjazd studyjny, zdjęcie uczestników wyjazdu, studentów Wydziału Nauk Społecznych

W dniach 14 - 18 czerwca br. odbył się w ramach projektu "Uniwersyteckie innowacje w dziedzinie nauk społecznych UPH w Siedlcach" kierowanego przez dr Małgorzatę Wiśniewską z Instytutu Pedagogiki wyjazd studyjny dla studentów Wydziału Nauk Społecznych. W trakcie wyjazdu, pracownicy naszej Uczelni: dr hab. Stanisław Topolewski, prof. uczelni, dr hab. Mariusz Kubiak, prof. uczelni, dr Agnieszka Araucz - Boruc, dr Sabina Wieruszewska-Duraj, dr Małgorzata Wiśniewska, dr Maciej Tołwiński i dr Paweł Szmitkowski, poprowadzili zajęcia w ramach realizacji zadania praktyczno-analitycznego. Obejmowały one profilaktykę zagrożeń, pierwszą pomoc przedmedyczną, strzelectwo, ceremoniał wojskowy, samoobronę oraz ochronę przed bronią masowego rażenia. Oprócz tego studenci mieli okazję na twórcze spędzenie wolnego czasu w miłym, nadbużańskim klimacie.

W dniu 16 czerwca zaszczycili nas swoją obecnością, w ramach kontroli prowadzonych zajęć, Jego Magnificencja Rektor UPH prof. dr hab. Mirosław Minkina, Prorektor ds. studiów prof. dr hab. Barbara Biesiada-Drzazga oraz Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr hab. Malina Kaszuba, prof. uczelni.
logotypy ue