123

W miniony weekend (10-11 września 2022 r.) w Siedlcach odbyła się impreza wystawienniczo-targowa XXVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - XVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, której organizatorem był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. JM Rektor UPH prof. dr hab. Mirosław Minkina objął imprezę patronatem naukowym. W programie wydarzenia były m.in.: prezentacje na stoiskach wystawienniczych; wyroby rękodzieła; prezentacje gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych; konkursy i występy zespołów artystycznych.

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach reprezentowały wszystkie Wydziały: Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach, Wydział Nauk Humanistycznych, Wydział Nauk Społecznych, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, które przygotowały dla zwiedzających mnóstwo atrakcji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dwóch dni targów: