JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina, dr hab. n. med. Jakub Radziszewski Dziekan Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu, Marcin Kulicki Prezes Zarządu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, uroczyście przecinają wstęgę na otwarciu Centrum Symulacji Medycznej

W czwartek 16 września br. w naszym Uniwersytecie otworzyliśmy uroczyście Centrum Symulacji Medycznej. W wydarzeniu wzięli udział: JE ks. biskup Kazimierz Gurda, p. Anna Kaszuba Kierownik Delegatury w Siedlcach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, p. Magdalena Sałata Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach, p. Robert Szczepanik Wiceprezydent Miasta Siedlce, p. dr Henryk Brodowski Wójt Gminy Siedlce, p. Marcin Kulicki Prezes Zarządu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, p. Małgorzata Medak i p. Joanna Reda reprezentujące Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach, p. prof. Robert Gałązkowski Dyrektor Pogotowia Lotniczego, p. Leszek Szpakowski Dyrektor Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach RM MEDITRANS, p. prof. dr hab. Lubomir Bodnar Dyrektor Siedleckiego Centrum Onkologii wraz z zastępcą p. dr n. med. Joanną Kozłowiec, mł. insp. Andrzej Dziewulski Komendant Miejski Policji w Siedlcach, płk dr Sławomir Niemirka Komendant Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Maz., st. bryg . mgr inż. Andrzej Celiński Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, władze naszej Uczelni, studenci, absolwenci, przyjaciele UPH, przedstawiciele mediów.

Projekt „Centrum Symulacji Medycznej - szansą na podniesienie jakości kształcenia”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego o wartości ponad 2,5 mln zł., pozwoli na zmaterializowanie marzenia o budowie nowoczesnej bazy dydaktycznej dla naszych medyków.

List gratulacyjny Wojewody Mazowieckiego

List gratulacyjny Marszałka Województwa Mazowieckiego

List gratulacyjny Prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

List gratulacyjny Dyrektora Lotniczego Pogotowia Ratunkowego