Dzisiaj, tj. 24.06.2021 r. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród drużynie, która zwyciężyła w V Międzywydziałowych Igrzyskach Kariery. W tegorocznej edycji konkursu, najlepsza okazała się drużyna złożona ze studentów reprezentujących Wydział Nauk Społecznych. W składzie drużyny znaleźli się Martyna Krzyżanowska, Jakub Bartniczuk, Eryk Kalaciński oraz Dominik Kowalczyk. W uroczystym wręczeniu nagród udział wzięli: Rektor UPH prof. dr hab. Mirosław Minkina, Prorektor ds. studiów prof. dr hab. Barbara Biesiada-Drzazga, Prorektor ds. rozwoju i promocji dr hab. Tamara Zacharuk profesor uczelni, Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą dr hab. Zbigniew Karczmarzyk profesor uczelni, Kierownik Działu Promocji i Komunikacji oraz Biura Karier dr Beata Gałek oraz członkowie zwycięskiej drużyny. Rektor UPH wręczył laureatom nagrody oraz dyplomy, jak również skierował do nich kilka słów, w których m.in. pogratulował im zwycięstwa.