W dniach 27-30 października Wydawnictwo Naukowe UPH znalazło się w gronie 470  wystawców 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Tegoroczne jubileuszowe wydarzenie inspirowane było polskim romantyzmem.

Przez cztery dni goście mogli zapoznać się z nowościami  wydawniczymi, spotkać ulubionych autorów, wziąć udział w licznych debatach, dyskusjach i prelekcjach. Nie zabrakło również spotkań i szkoleń dla wydawców oraz bibliotekarzy. Przyznano wiele nagród i wyróżnień.

WN UPH prezentowało się w sąsiedztwie wielu wydawnictw uczelnianych. Dla poszukujących literatury naukowej czytelników to była prawdziwa gratka. Tym bardziej, że przez cały czas trwania targów można było nabyć książki Wydawnictwa z 25% rabatem.