Uniwersytet

29 stycznia 2023 r. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach ponownie włączył się w akcję wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem aktywnie uczestnicząc w jej 31. Finale.

Tego dnia wszystkie Wydziały UPH przygotowały różne wydarzenia. Można było wziąć udział w pokazach, m.in. robotów czy warsztatach  chemicznych. Odwiedzającym udostępniono możliwość wstępu do Pracowni małych zwierząt i Pracowni rehabilitacji zwierząt. Ponadto odbyły się też zajęcia z integracji sensorycznej oraz symulacji niepełnosprawności. Na najmłodszych czekały zabawy ruchowo-taneczne oraz malowanie twarzy.

Poza tym uruchomiliśmy szereg licytacji, m.in. obrazów; voucherów na szkolenie z pierwszej pomocy; na konsultacje dietetyczne; przejażdżkę konną.

Wszystkie wydarzenia uczelniane cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie zebraliśmy w puszkach WOŚP kwotę 3 447,26 zł. Ale to jeszcze nie koniec, bo nadal trwają nasze internetowe licytacje (linki na naszym Facebooku). Dziękujemy społeczności akademickiej  za tak wielkie zaangażowanie w akcję. 

Widzimy się za rok!


Fotogaleria