Zakończenie roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym, zdjęcie grupowe

23 czerwca br. w Pałacu Ogińskich odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2021/2022 w Uniwersytecie Otwartym. Pani dr hab. Beata Walęciuk-Dejneka, prof. uczelni - Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych wraz z Panią dr Beatą Gałek - Rzeczniczką Prasową UPH powitały słuchaczy Uniwersytetu Otwartego oraz naszych wykładowców, a następnie wręczyły wszystkim pamiątkowe dyplomy. Wydarzenie uświetnił recital w wykonaniu Pana mgr. Tadeusza Goca i Pani Dziekan dr hab. Beaty Walęciuk-Dejneki, prof. uczelni.

Uniwersytet Otwarty, który rozpoczął swoją działalność w 2014 r. prowadzi zajęcia (wykłady, ćwiczenia, warsztaty) adresowane do wszystkich osób dorosłych, bez względu na ich dotychczasowe wykształcenie, chcących poszerzać swoją wiedzę i odkrywać świat nauki.

Dziękujemy za wspólny rok akademicki słuchaczom, a także wszystkim naszym wykładowcom i koordynatorom za bardzo ciekawe zajęcia oraz wsparcie w organizacji spotkań i do zobaczenia w Uniwersytecie Otwartym w przyszłym roku akademickim!