Kalendarz wydarzeń

Spotkanie VITOexTrEAM. Miłka Raulin.

Szczegółowe informacje:

Najmłodsza Polska, która zdobyła Koronę Ziemi przyjedzie do Siedlec!

Kolejne spotkanie VITOexTrEAM i kolejne emocje. Już niedługo będziemy razem z Miłką Raulin świętować zdobycie tytułu NAJMŁODSZEJ POLKI, KTÓRA WESZŁA NA NAJWYŻSZE SZCZYTY KAŻDEGO Z KONTYNENTÓW! Mont Blanc, Elbrus, Aconcagua, Denali, Kilimandżaro, Góra Kościuszki, Piramida Carstensza i Masyw Wilsona - te góry Raulin już zdobyła. Mount Everest (8848 m n.p.m), najwyższą górę świata, zostawiła sobie na koniec i właśnie tego dokonała! Od razu po powrocie Miłka będzie naszym gościem i opowie o czym się myśli, gdy zdobywa się Koronę Ziemi? jak radzić sobie z wyzwaniami w trudnych warunkach? jak zacząć spełniać marzenia i realizować cele? Wszystko to okraszone porcją ciekawostek i anegdot z górskich wypraw.


Miłka Raulin o samej sobie:

„Przede wszystkim jestem szczęśliwą mamą jedenastoletniego Jeremiego. Z wykształcenia i zawodu jestem magistrem trakcji elektrycznej. Z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 mając już na koncie zdobyty Mt Blanc pomyślałam, że fajnie byłoby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodził się projekt "Siła Marzeń - Korona Ziemi". Na swoim koncie mam również sześciotysięczne szczyty w Himalajach Indii i Nepalu oraz wyprawy w Andy. Wierzę w niepodważalną umiejętność rozdawania pozytywnej energii i Siłę Marzeń !!!”

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na spotkanie z Miłką 14.06 o godzinie 18 na auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 14. Wstęp jak zwykle bezpłatny!

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/2055288954719166/

 


grafika do VITOexTrEAM
Data wydarzenia: Czwartek, 14 Czerwiec 2018 - Czwartek, 14 Czerwiec 2018

Miejsce wydarzenia: Aula Instytutu Biologii przy ul. Prusa 14 w Siedlcach

Kontakt: Wydział Przyrodniczy, Agnieszka Gałach (