sage
SAGE Business Cases to zbiór studiów przypadków biznesowych pochodzących z różnorodnych źródeł. Platforma zapewnia wykładowcom, studentom i naukowcom nieograniczony dostęp 3 581 przykładów ze świata biznesu. Kolekcja zawiera między innymi tematy: przedsiębiorczość, księgowość, zarządzanie opieką zdrowotną, przywództwo. Baza dostępna w testach do 15 kwietnia br.

Wejście do bazy z sieci UPH  https://sk.sagepub.com/cases

Wejście do bazy spoza UPH http://han.uph.edu.pl/han/test-sage-business-cases/SAGE Journals publikuje ponad 1000 najbardziej wpływowych czasopism z różnych dziedzin nauki, m. in. z zakresu medycyny, edukacji, nauk ścisłych i humanistycznych. Baza dostępna w testach do 15 kwietnia br.

Wejście do bazy z sieci UPH https://journals.sagepub.com/

Wejście do bazy spoza UPH http://han.uph.edu.pl/han/test-sage-journals/SAGE Knowledge: poprzez tą platformę mamy dostęp do następujących typów materiałów multidyscyplinarnych: Books (4 672) - w tym: Reference (1038), Encyclopedias (266), Handbooks (384), Dictionaries (3), Debates (12), Major Works (373) oraz dodatkowo Business Cases (3 581). Baza dostępna w testach do 15 kwietnia br.

 Wejście do bazy z sieci UPH https://sk.sagepub.com/

Wejście do bazy spoza UPH http://han.uph.edu.pl/han/test-sage-knowledge/

bloomsbury

Bloomsbury Digital Resources: wolny dostęp do poniższych zasobów do 20 maja br. Logowanie poprzez system HAN (tak jak do katalogu Integro)

Bloomsbury Applied Visual Arts

Bloomsbury Education and Childhood Studies

Bloomsbury Medieval Studies

Bloomsbury Collections

Bloomsbury Food Library

Churchill Archive

ebsco

eBook Subscription Harvard Business Publishing: kolekcja książek elektronicznych na platformie EBSCO zawierająca ponad 600 tytułów z zakresu ekonomii, biznesu, przedsiębiorczości i finansów. Dostępna w testach do 31 maja br.

Wejście do bazy z sieci UPH  https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=s8377836&groupid=main&profile=ehost

Wejście do bazy spoza UPH http://han.uph.edu.pl/han/ebscohost-web/