Biblioteka Główna UPH zaprasza na bezpłatne szkolenie online z baz EBSCO, ze szczególnym naciskiem na korzystanie z e-książek w bazie Academic Research Source. Szkolenie jest dedykowane pracownikom, doktorantom i studentom UPH.

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane: zasób baz, praktyczne przykłady wyszukiwania z wykorzystaniem ciekawych funkcji wyszukiwarki naukowej EBSCO Discovery Service (EDS), jak cytowanie artykułów, drukowanie/zapisywanie e-książek offline, przesyłanie artykułów drogą mailową oraz zapisywanie do chmury do konta Google Drive.
Jest to doskonała okazja na usystematyzowanie wiedzy na temat baz i wyszukiwarki naukowej EBSCO Discovery Service (EDS).

WAŻNE!!!
Ze względu na ograniczenia infrastruktury sieciowej szkolenie NIE JEST DOSTĘPNE na komputerach w sieci UPH.

Prowadząca: Urszula Nowicka (EBSCO)
Data: poniedziałek, 30 listopada 2020

Godzina: 14:30 (przewidywany czas trwania 1,5 godz.)

REJESTRACJA

Po dokonaniu rejestracji każdy uczestnik otrzyma automatyczną wiadomość mailową, potwierdzającą zgłoszenie oraz zawierającą link do sesji. Około 10 minut przed rozpoczęciem sesji należy kliknąć w ten link i postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają dodatkowe przypomnienia o szkoleniu wraz z linkiem do sesji 24 godziny przed sesją oraz 1 godzinę przed sesją.

PAMIĘTAJ!!!