plansza tytulowa 2020 21
W wyjątkowych okolicznościach, wynikających z obowiązywania licznych obostrzeń w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, ale zgodnie z akademickim zwyczajem i ceremoniałem  1 października br. o godz. 12.00 odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2020/2021.

W uroczystości udział wezmą władze rektorskie i dziekańskie, Senat UPH,  poczet sztandarowy UPH oraz przedstawiciele studentów pierwszego roku studiów, którzy złożą uroczyste ślubowanie. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa i troskę o zdrowie nas wszystkich zmuszeni jesteśmy znacząco ograniczyć grono gości Uniwersytetu.

Wyrażamy jednak nadzieję, że w tym dniu społeczność akademicka, studenci, pracownicy i przyjaciele Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach będą z nami za pośrednictwem internetu. W imieniu Jego Magnificencji Rektora UPH prof. dr hab. Mirosława Minkiny zapraszamy do wzięcia udziału w transmisji uroczystości online na żywo za pomocą serwisu Youtube.

Wykład inauguracyjny pt. „Pandemia w sztuce ” wygłosi dr hab. Mikołaj Bieluga, prof. uczelni.

Szanowni członkowie społeczności uniwersyteckiej, drodzy Przyjaciele Uniwersytetu! Bądźmy w tym dniu razem i gotowi do sprostania wyzwaniom roku akademickiego 2020/2021.

30 września  2020 r. o godz. 18.00  w Katedrze siedleckiej pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach odbędzie się msza św. w intencji społeczności akademickiej.

baner ksztalcenie online

Projekty realizowane w UPH

Marzec 2021

11 marca: Ready, study, go! Poland - targi edukacyjne - Ameryka Łacińska