Studium Języków Obcych UP-H zachęca wszystkich pracowników do przystąpienia do certyfikowanego międzynarodowego egzaminu TOEIC (Test of English for International Communication) Listening and Reading dla Wszystkich, testującego biegłość posługiwania się językiem angielskim.

Jest to najczęściej wybierany na świecie egzamin językowy, do którego rocznie podchodzi ok. 7 milionów kandydatów. Certyfikat TOEIC uznawany jest przez ponad 14 000 firm i korporacji na całym świecie, i skupia się na praktycznej stronie znajomości języka. Efektem podejścia do tego egzaminu będzie uzyskanie powszechnie uznawanego certyfikatu, stanowiącego potwierdzenie kompetencji językowych.

Egzamin TOEIC® z wynikiem 700 punktów stanowi także podstawę do zwolnienia kandydatów z egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

Zapraszamy do zarejestrowania się na najbliższą sesję egzaminu TOEIC organizowaną przez Studium Języków Obcych, która planowana jest na 08.09.2017 lub 15.09.2017.

Opłata za udział w egzaminie wynosi 50 zł. Jest to cena promocyjna dla naszej Uczelni i obejmuje cenę materiałów egzaminacyjnych – książki z testem (cena certyfikatu to dodatkowe 145 zł; wykupienie certyfikatu nie jest konieczne).

Wstępne zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną na adres do 16.06.2017. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz nazwę jednostki. Po zakończeniu rejestracji osoby zainteresowane otrzymają dalsze informacje i instrukcje drogą mailową.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby kandydatów niż 10, egzamin nie będzie mógł może się odbyć.

W celu uzyskania bliższych informacji o egzaminie TOEIC Listening &Reading zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.sjo.uph.edu.pl/certyfikat-bieglosci-jezykowej-toeic/informacje-ogolne.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w egzaminie.