Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką oraz Partnerów spoza Uniwersytetu, że J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamara Zacharuk, wyraziła zgodę na zorganizowanie w dniach 18-21.10.2018 r., dwudziestej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki.

Mając zgodę i rektorskie wsparcie, w imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zamieścić w programie Festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w różnorodności tkwi tajemnica powodzenia tej edukacyjnej imprezy.

Zorganizujmy wspólnie kolejny Festiwal Nauki i Sztuki, którego dwudziesta edycja zbiega się w czasie z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez nasz Kraj oraz z pięćdziesiątymi urodzinami naszego Uniwersytetu, w roku akademickim 2018/2019.

Zapraszam zainteresowane osoby do programowej i organizacyjnej współpracy.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Agnieszka Prusińska

Uwaga.
Propozycje do programu można zgłaszać nie później niż do 10 września 2018 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu.

DOC fileFormularz zgłoszeniowy (do pobrania)

Skład Komitetu Organizacyjnego XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach
:

• dr Agnieszka Prusińska, Wydział Nauk Ścisłych,  tel. 25 6431076, e-mail: – przewodnicząca,
  • dr Ryszard Kowalski, Wydział Przyrodniczy,
  • dr Danuta Kroczewska, Wydział Nauk Ścisłych,
  • dr Marzena Stańska, Wydział Przyrodniczy,
  • dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Wydział Humanistyczny,
  • mgr Bartłomiej Suchodolski, Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych,
  • Sławomir Kordaczuk, zastępca dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach,
  • Sławomir Miernicki, nauczyciel I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach.

www.festiwal.uph.edu.pl